WYBORY 2024

Nie bez powodu jestem numerem Jeden! – Każdy mnie lubi!

– Często pytacie mnie o moje Włoskie korzenie. No więc jest taki jeden pizzaiolo który mnie kręci, to go poprosiłam, żeby liznął trochę tematu… i okazało się, że moja siostra cioteczna jest stałym gościem w samym Watykanie. Podobno dowóz po włosku to audiencja 🙂

-Chcesz dowiedzieć się więcej – możemy omówić to przy kolacji – zadzwoń do mojej sekretarki (52 315 14 46), przedstawi ci koszt, bo przecież nie ma nic za darmo 🙂

-Całe to zamieszanie, to przez Margheritę! Oczywiście, że to ja jestem najlepsza!

-Od zawsze ciągnęło mnie do podróży. Nawet znam kogoś, kto był w Stanach. Jeden z moich kuzynów Zwiedzał kiedyś nawet sam Biały Dom. Pytali się go tam chyba jakie ma składniki: Szynka? Pieczarki? A on na to, że oba-ma… i słuch po nim zaginął

-Jeśli wybierasz się w podróż, chętnie pozwiedzam z Tobą okolicę – zadzwoń do mojej asystentki (52 315 14 46), ale pamiętaj – „Tanio skóry nie sprzedam”

-Moje życiowe motto brzmi: ‚Albo grubo, albo wcale!’. To jasne, że pozostali nie mają ze mną szans!

-Mimo mojego kształtu, myślę, że jestem dość otwarta. Dość łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, szczególnie z tymi, którzy lubią dobrze zjeść.

-Zdecydowanie jestem patriotką! Zawsze walczę ramie w ramie z moimi głodnymi rodakami o nasze prawa. Lubię, gdy wokół mnie dużo się dzieje. Chętnie biorę udział w strajkach. Moja siostra pojechała traktorem do Warszawy – ja też jestem gotowa, by dodać Ci więcej energii do działania. Zamierzasz wyjść na ulicę? Zabierz mnie ze sobą! (ale najpierw zapytaj mojego asystenta o wolny termin – 52 315 14 46)

-Potrzeba świeżego spojrzenia na tą całą sytuację! Wybór jest prosty – Postaw na nowoczesność i twarde pomidorki!

-Jako jedyna łączę ze sobą dwa żywioły – gorąco i zimno… Nie każdy to potrafi, a ja takie rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki.

-To prawda, że dużą wagę przywiązuję do swojego wyglądu. Na szczęście, zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże mi zrobić się ‚na bóstwo” 🙂 Żeby w pełni docenić moje walory, to Ty powinieneś pofatygować się do mnie – w moim naturalnym środowisku wyglądam najlepiej.

-Dla wymagających robię wyjątek – mogę wpaść do Ciebie (oczywiście z kierowcą – damie nie wypada samej prowadzić).

-Zadzwoń do mojego biura – wpiszą Cię na listę oczekujących (52 315 14 46).